Bütünleşik Faks Yönetimi Platformu & ADK olarak Faks Bankacılığı

Beş modülden oluşan Bütünleşik Faks Yönetimi Platformu bankalara iki farklı güvenlik katmanıyla desteklenmiş, denetlenebilir faks süreçleri sunmakla kalmıyor, bankaların internet bankacılığına benzer bir Alternatif Dağıtım Kanalı oluşturarak müşterilerine uçtan uca entegre, güvenli Faks Bankacılığı hizmeti vermesine de imkan sağlıyor.

Gelen/ Giden Faks Trafiği Yönetimi

Merkezileştirme
Yüksek Hacim/Yoğunluk
Kriz Yönetimi
Maliyetsiz Yönlendirme

Banka Genelinde Otomatik Faks Dokümanı Paylaşımı/Arşivleme

OCR/OMR
Endeksleme
Form İşleme
Barkodlu Otomasyon

Akıllı İş Gücü Yönetimi

OCR/OMR Yönlendirme
Kural Bazlı Yönlendirme
Servis Seviyesi Bazlı Yönlendirme
Davranışsal Yönlendirme

Sahtecilik Önleme Yönetimi

Gönderici Doğrulaması
SMS’li Doğrulama
Müşteri Profillemesi
Şifrelenmiş İletim

Faks sadece Türkiye’de değil tüm dünyada kurumsal, ticari ve girişimci bankacılık hizmetlerinin en önemli iletişim kanallarından biri olarak dikkat çekiyor.

Ancak faks, yüksek yatırım ve yüksek işletme maliyetine ek olarak bankalara operasyonel yük yaratan bir altyapı gerektiriyor. Diğer taraftan faks talimatlarıyla yapılan sahtecilik bankaların korkulu rüyası olarak sektörü her gün tehdit ediyor.

Faks Teknolojisine odaklanan Entera, telekomünikasyon sektöründeki 16 yıllık bilgi birikimi ışığında, finans sektörü için dünyada bir ilke imza atarak benzersiz bir çözüm olarak Bütünleşik Faks Yönetimi Platformunu hazırladı.

Beş bağımsız katmandan oluşan Entera Bütünleşik Faks Yönetimi Platformu bankalara sadece kurum çapında denetlenebilir faks süreçleri sunarak, faks iletişimine iki farklı güvenlik katmanı ekliyor ve temel bankacılık altyapısına tam entegrasyon sağlıyor.

Ürünlerimiz ile ilgili daha detaylı bilgi ve satın alma için bizimle iletişime geçin!